Opinie

Na tej stronie mogą państwo wyrazić swoją opinię na temat posługi naszego domu pogrzebowego. Mile widziane są wszystkie opinie. Dzięki nim postaramy się jeszcze lepiej wykonywać swoją posługę.

35 opinii

 1. Składam bardzo gorące podziękowanie pracownikom Domu Pogrzebowego Gąsowski za profesjonalizm, empatię, życzliwość i perfekcyjną organizację wspólnego pogrzebu moich Rodziców Ś.P. Marii Wiercińskiej i Ś.P. Stanisława Wiercińskiego. Doświadczenie i profesjonalne podejście Pani Pauliny było niezwykle cenne podczas załatwiania wszystkich formalności.

 2. Dom pogrzebowy Gąsowski to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o usługi pogrzebowe. My zleciliśmy ekshumację i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt z Panem Gąsowski to czysta przyjemność, obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecamy usługi tej firmy.
  Z poważaniem D. Pawlak.

 3. Serdecznie dziękuję za pochówek mojej prababci, który odbył się szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zanim trafiliśmy do pana Marcina Gąsowskiego, byliśmy w innym domu pogrzebowym. Tam kryjąc się za RODO przekazano nam, że wszystkie sprawy pogrzebowe musimy załatwić samodzielnie tj. wynajęcie księdza, kościoła, wypis zwłok etc.
  Pan Marcin Gąsowski słysząc o całej sytuacji powiedział nam, że jest to nie do pomyślenia i wysłał nas do domu byśmy mogli przeżywać śmierć naszej ukochanej prababci, sam załatwiając wszelkie potrzebne dokumenty. W ciągu godziny od naszej rozmowy z panem Marcinem wisiały już klepsydry w miejscach, w których chcieliśmy by zostały powieszone oraz dostaliśmy potwierdzenie w postaci zdjęcia.
  Serdecznie dziękujemy panu Marcinowi, współpracownikom oraz pracownikom Domu Pogrzebowego „Gąsowski” za profesjonalne i rzetelne podejście do pogrzebu.

  Z wyrazami szacunku,
  Marcin Gryko z rodziną

 4. Chciałbym tą drogą serdecznie podziękować Pani Paulinie i pozostałym pracownikom Domu Pogrzebowego „Gąsowski” – filia w Wasilkowie za w pełni profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej mojej Teściowej.

  Zdecydowanie polecam tą firmę.

 5. Serdeczne Bóg zapłać za Mszę Świętą i pamięć o mojej mamie Helenie Żamojtuk w pierwszą rocznicę śmierci. „Gdy odszedł Ktoś bliski” – taki życzliwy gest z Państwa strony jest bardzo wzruszający. Dziękujemy bardzo!

 6. Kiedy umiera bliska osoba, a szczególnie nagle (ktoś kogo kochany), człowiek nie wie co ma robić, jak ułożyć sobie życie…I o ile z życiem trzeba poradzić sobie samemu, to całą resztę spokojnie można oddać właścicielom i całemu personelowi firmy. To, co wydaje się niemożliwe jest organizowane z ogromną kulturą, poszanowaniem zmarłego i jego rodziny, dbałością o szczegóły / detale. Cały personel jest kochany, oddany i stara się zrobić wszystko , aby bliscy zmarłego nie myśleli i nie martwili się o kwestie związane z pochówkiem. Słowa dziękuję to za mało.

 7. Witam wszystkich. Właśnie dziś korzystałam z usług Domu Pogrzebowego Pana Gasowskiego, gdyż zmarł mi brat. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaka otrzymałam od Pana Marcina. Mężczyzna zajmuje się wszystkim co związane jest z pogrzebem, jest tak cudownym człowiekiem ze trudno jest opisac to w takim komantarzu. Polecam udlugi tego Pana kazdemu!

 8. Berlin 30.03.2017
  Dom Pogrzebowy Gąsowski
  i pan Marcin Gąsowski na czele firmy wykonywał Ekshumację, a następnie kremację i Repatriacje Urny ( Przewóz) z Polski do Neimiec mojego szwagra.
  W sumie od czego zacząć: od Początku,Środka czy Końca…,a więc zacznę od Końca:
  Wszystko ,Naprawdę Wszystko zakończyło się pomyślnie !
  Od Początu pan Marcin Gąsowski Życzliwy,Serdeczny,Uprzejmy,Słowny z pełnym
  profesjonalizmem zabrał się do pracy.
  W Środku trwania całego przedsięwzięcia zawsze dostępny,służący radą i przede wszystkim
  rozwiązujący wszystkie problemy.
  Na Końcu , no cóż więcej można mówić : PEŁEN PROFESJONALIZM, zupełnie pełen
  profesjonalizm, praca z pełnym oddaniem serca
  pana Marcina Gąsowskiego , jak i oczywiście jego współpracowników i pracowników.

  Muszę dodać ,że wszystko załatwione było „ na odległość” tzn. poprzez pełnomocnictwo ,
  drogą telefoniczną, pocztą,e-mailem, ale z pełnym udokumentowaniem.

  Z pełnym zaufaniem i odpowiedzialnością polecam Dom Pogrzebowy Gąsowski
  wszystkim na Podlasiu, w Polsce, w Europie i na Świecie.

  Serdeczne podziękowania składają rodzice i siostra „ Ekshumowanego”
  M.Nazaruk, B.Nazaruk, M.Kufel (Nazaruk) i cala rodzina ,
  no i oczywiście ja, który miałem
  przyjemność poznać pana Gąsowskiego i zlecić jemu z pełnym zaufaniem to nie proste
  zlecenie

  Z poważaniem i podziękowanim

  Wojciech Kufel

 9. Ewa Zaleska, 5 listopada 2015 r.
  Szczególne podziękowanie za perfekcyjne, z uszanowaniem wymagań rodziny, przygotowanie uroczystości pogrzebowj mego męża. Udział pracowników Firmy stały ale z wyczuciem dyskretny. Wielkie uznanie Szefowi Firmy i jego ekipie za doskonałe radzenie sobie z sytuacjami niestandardowymi, trudnymi i stresującymi dla rodziny. Polecam korzystanie z pomocy Firmy. Na pewno nie zawiodą.

 10. Serdeczne podziękowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz pracownikom Domu Pogrzebowego za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Taty Jana G. a w szczególności za serdeczność i pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności.Bardzo dziękuję i z pewnością polecę Państwa Firmę innym.

 11. Serdeczne podziękowania za wsparcie ,kompleksową obsługę podczas pogrzebu a przede wszystkim za pomoc w sprowadzeniu mojego Taty „do domu” .Niema drugiej takiej ekipy jak Pan Marcin i Pani Katarzyna wraz z pracownikami. Jestem im dozgonnie wdzięczna za okazaną pomoc i serdeczność. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ten dom Pogrzebowy.

 12. Serdeczne podziękowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz pracownikom Domu Pogrzebowego za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Męża Jana G. a w szczególności za serdeczność i pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności. Po prostu brak słów , które wyraziłyby moją wdzięczność.

 13. Serdeczne podziekowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz calej ekipie Domu Pogrzebowego za tak profesjonalna i szybka organizacje pogrzebu Sp.Reginy P.
  Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam Urszula.

 14. Chcę serdecznie podziękować Panu Marcinowi i całej Ekipie za zorganizowanie i przeprowadzenie niełatwego logistycznie pogrzebu. Moja zmarła Ciocia była białostocczanką z wyboru, z urodzenia zaś warszawianką. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w Białymstoku i w Warszawie jednego dnia. Pan Marcin wywiązał się z tego trudnego zadania wspaniale. Dochowane zostały terminy, godziny uroczystości zgrane z transportem do Warszawy. Przez cały czas Pan Marcin osobiście czuwał nad tym, aby uroczystości nie popsuła jakaś niespodziewana przygoda. Pan Marcin jak też i wszyscy współpracownicy są ludźmi o wysokiej kulturze osobistej, wrażliwości na cierpienie rodziny i gości oraz bardzo taktowni w działaniu. Tą drogą chciałbym raz jeszcze podziękować za wspaniale zorganizowany pogrzeb i za ciepły i bardzo życzliwy stosunek do rodziny zmarłej i wszystkich gości. Polecam Dom Pogrzebowy Gąsowski. Będziecie Państwo zadowoleni z ich pomocy.

 15. Pragniemy podziękować za organizację pogrzebu naszego taty, śp. Edwarda Jurkowskiego. Właściciele i pracownicy Domu Pogrzebowego Gąsowscy ze zrozumieniem i współczuciem zajęli się niezbędnymi formalnościami.
  Jeżeli potrzebujecie pomocy w organizacji pogrzebu polecamy Dom Pogrzebowy Gąsowski.

 16. Podziekowanie Pragnę Serdecznie podziękować Panu Marcinowi Gąsowskiemu,Pani Katarzynie Raczkowskiej oraz personelowi Domu Pogrzebowego „Gąsowski” za profesjonalnie przeprowadzona ceremonie pogrzebową mojej babci
  śp. Marianny Leonik 18.11.2013.
  Polecam Dom Pogrzebowy „Gąsowski” wszystkim osobom którzy chcą pożegnać
  swoich bliskich w atmosferze kompetentnej i profesjonalnej obsługi.
  Da się zauważyć że jakość usługi jest na pierwszym miejscu za co dziękuję Wam.wnuk Piotr Leonik

 17. Chciałabym podziękować za wszystko Panu Marcinowi,za to co uczynił aby jak najgodniej i jak najlepiej pożegnać mojego brata, ś.p. Roberta
  Pana ciepło, spokój, cierpliwość, takt, zaangażowanie w sprawy formalne na równi z ogromnym zorganizowaniem transportu ze Szczecina, to w pełni profesjonalne wsparcie w tak trudnych chwilach. Efektem Pana starań było przepięknie zorganizowane pożegnanie zarówno w kaplicy jak i na cmentarzu, niezakłócony niczym spokój i możliwość przeżywania ciężkich chwil naszej Rodziny w należytym w takiej chwili spokoju, bez obaw, że napotkamy jakiekolwiek trudności.
  Dziękuję także wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Gąsowski” z którymi miałam naprawdę ogromną przyjemność spotkać się, za niespotykane ciepło i szacunek jakim otoczyliście mnie i moją rodzinę oraz za ogromną staranność z jaką zadbaliście o wszystko w tym smutnym momencie mojego życia.
  Serdecznie dziękuję za okazane serce i współczucie. Monika Olesiuk

 18. Moja ocena jest najwyzsza z mozliych …Skorzystalam z uslug Domu Pogrzebowego ,,Gasowski” i jestem pod ogromnym wrazeniem. Moja ocena to: Profesjonalizm, Dokladnosc i Perfekcjne , Ludzkie podejscie i zrozumienie uczuc rodziny i bliskich zmarlego…moj zmarly brat byl ksiedzem .pogrzeb mojego brata byl na najwyzszym poziomie….z otwartym sercem polecam Dom Pogrzebowy ,,Gasowski” z powazaniem Dana

 19. Organizacja i przeprowadzenie pogrzebu odbyło się w sposób profesjonalny, z dbałością o szczegóły i w pełnym poszanowaniu i zrozumieniu uczuć rodziny i bliskich zmarłego. Ilość formalności pozostawionej klientom została ograniczona do minimum, dom pogrzebowy „Gąsowski” przejął na swoje barki niezbędne czynności pogrzebowe, w pełni umożliwiając rodzinie, bez dodatkowych kłopotów, pożegnanie się ze zmarłym.
  W imieniu rodziny i bliskich, dziękuję serdecznie.

 20. W dniu kiedy smutek przerasta siły, kiedy ból ściska serce, kiedy człowiek nie wie co począć, pomocną dłoń okazał nam Pan Gąsowski i jego współpracownicy. Zorganizowali uroczystość pogrzebową okazując wielką wrażliwość i szacunek dla mojego zmarłego męża i mojej rodziny. Dziękujemy za profesjonalizm i elastyczność w załatwianiu wszelkich formalności. Wszystkim, których doświadczy ta trudna chwila polecamy usługi świadczone przez zakład pogrzebowy Pana Marcina Gąsowskiego. Bóg zapłać.

 21. Dziekuje panu za okazanie serca bo zmarl wujek nie dawno. Gdyby nie pan nie wim co bym zrobila. Mam nadzieje ze taki pan zostanie milym i zyciowym.. Dziekuje bardzo . Agnieszka z rodzina.

 22. Dzwoni telefon, a po drugiej stronie lekarz informuje nas o śmierci taty. Szok! Tego nie da się opisać. A jeszcze niedawno tuliłam się do niego, prosząc, aby otworzył oczy…..
  Zadzwoniłam do domu pogrzebowego Gąsowski. Byłam w szalonej rozpaczy, głos nie mógł się wydobyć z mego ciała. Po drugiej stronie słuchawki usłyszałam ciepły i przytulny głos. Pan w sposób serdeczny wytłumaczył mi co mamy zrobić. Tak ciepłego głosu nigdy nie zapomnę. Obsługa pogrzebu była profesjonalna. Wszyscy byli bardzo mili, serdeczni, współczujący. Widać było, że chcą naprawdę pomóc. Doradzali, podpowiadali…..
  Miałyśmy z mamą wszystko załatwione. Mogłyśmy spokojnie pożegnać się
  z naszym ukochanym tatą/mężem. Dodatkowo Pan Marcin zaoferował mamie pomoc w załatwieniu spraw w ZUS-ie i w PZU. Tak dobrych ludzi jest naprawdę bardzo, ale to bardzo mało.
  Napewno tych Państwa będę polecać wszystkim, którzy znajdą się w tak trudnej do ogarnięcia sytuacji.
  Panie Marcinie, w imieniu swoim, mamy i całej naszej rodziny pragniemy Panu podziękować za wszystko, co Pan nam zrobił. I nie zmieniajcie tych standardów, które są na bardzo wysokim poziomie. Dodam, że obecni żałobnicy byli bardzo wzruszeni a jednocześnie zachwyceni oprawą ceremonii pogrzebowej.

  Pozdrawiam Marlena Sulima z rodziną ( Wrocław )

 23. Panu Marcinowi Gąsowskiemu, Pani Katarzynie Raczkowskiej oraz personelowi Domu Pogrzebowego Gąsowski, składam serdeczne podziękowania za kompetentną, miłą, sprawną i profesjonalną obsługę w pogrzebie mojej mamy. W przeciągu dwóch lat jest to już trzeci pogrzeb moich najbliższych z tym Zakładem Pogrzebowym. Każdy z tych pogrzebów, przeprowadzony był z pełnym profesjonalizmem i w bardzo przystępnej cenie. Polecam ten Zakład Pogrzebowy każdemu, kto pragnie pożegnać swoich bliskich w podniosłej atmosferze!

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Krystyna Białowarczuk

 24. Podziękowanie

  Z całego serca dziękuję Panu Marcinowi Gąsowskiemu i pracownikom Domu Pogrzebowego za zorganizowanie niespotykanie profesjonalnej i godnej ostatniej posługi mojemu mężowi Ś.P. Zbigniewowi Kozłowskiemu.

  Rodzinie pozostającej w głębokim bólu okazali Państwo pomoc, takt, serdeczność i ciepło daleko wykraczające poza obowiązujące ramy.

  Dziękuję!
  Krystyna Kozłowska

 25. w maju odszedł mój najukochańszy brat .pochodzę z wojew. lubuskiego /600 km /-uczestniczyliśmy w pogrzebie.tak pięknego pogrzebu jeszcze nie widzieliśmy .salki w domu pogrzebowym przepiękne .pracownicy -prężni ,młodzi ,w locie potrafili załatwić wiele obowiązujących spraw .SUPER TO MAŁO POWIEDZIANE .POZDRAWIAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW W DOMU POGRZEBOWYM ,ŻYCZYMY MIŁEJ PRACY.
  HALINA ZAREMBA Z RODZINĄ

 26. Podziękowanie.
  Należycie Państwo do nielicznych firm, które profesjonalnie podchodzą do realizacji przyjętych na siebie obowiązków. Sprowadzenie ciała mojego taty z zagranicy w tak krótkim czasie, o tym świadczy. Ale jest jedno co Was wyróżnia spośród profesjonalistów – swoją pracę traktujecie jako posługę drugiemu człowiekowi. Szacunek jakim obdarzyliście mojego zmarłego tatę i wsparcie jakie okazaliście mojej rodzinie, na każdym kroku, spowodowało, iż pragnę Wam za to wszystko serdecznie podziękować. Byłoby mi miło, gdybyście uważali mnie za swojego przyjaciela.

 27. Podziękowania,
  Pragniemy serdecznie podziękować za kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej naszego Taty. W tych trudnych chwilach w pełni mogliśmy polegać na Panu Marcinie oraz Pani Katarzynie, którzy w sposób dyskretny i serdeczny służyli nam wsparciem.
  Profesjonalna obsługa firmy Gąsowski, była dostępna w każdej chwili, a jednocześnie niewidoczna, co pozwoliło rodzinie w wyłącznie swoim gronie pożegnać się ze zmarłym.
  Dziękujemy,

 28. Z usług domu pogrzebowego korzystałem w styczniu 2012 przy pogrzebie mojego dziadka. Jestem zadowolony przede wszystkim z bardzo miłej, konkretnej i profesjonalnej obsługi. Wszelkimi formalnościami związanymi z organizacją pogrzebu zajęli się właściciele łącznie z przepiękną oprawą muzyczną uroczystości (trębacz). Dużym atutem jest dobra lokalizcja obiektu (obok kościoła), bardzo duży parking na samochody oraz przepiękne kaplice wyposażone w bezpłatne napoje zimne jak i gorące. Jest to miejsce , w którym możemy pożegnać swoich bliskich w eleganckiej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Do tego muszę dodać, że byłem mile zaskoczony niewygórowanymi kosztami pogrzebu.
  Szczerze cieszę się, że to właśnie Państwu powierzyłem organizację ceremoni pogrzebowej, ponieważ pod każdym względem spełniły moje oczekiwania.
  Z czystym sumieniem moge polecić Dom Pogrzebowy Gąsowski Raczkowska jako zakład, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

  Z wyrazami szacunku i podziękowaniami rodzina Kiercul.

 29. Podziękowanie za organizację ceremonii pogrzebowych

  Podziękowanie dla Kierownictwa oraz Pracowników Firmy Dom Pogrzebowy Gąsowski.

  W imieniu własnym oraz rodziny pragnę serdecznie podziękować Firmie Dom Pogrzebowy Gąsowski za organizację ceremonii pogrzebowych ś.p. mojej Mamy Barbary Traczyk, zmarłej 03.01.2012r. oraz ś.p. mojej Babci Marii Piotrowskiej, zmarłej 05.01.2012r.

  Jesteśmy pełni uznania za profesjonalizm, perfekcyjną organizację oraz obsługę na najwyższym poziomie. Szczerze cieszymy się, że to właśnie Państwu powierzyliśmy organizację ceremonii pogrzebowych, ponieważ pod każdym względem spełniły nasze oczekiwania.

  Szczególne podziękowania składamy Panu Marcinowi Gąsowskiemu za okazaną życzliwość, zrozumienie i współczucie w tak trudnych dla nas chwilach.

  Polecam Wszystkim Dom Pogrzebowy Gąsowski, ponieważ jest gwarancją pełnego profesjonalizmu oraz usług najwyższej jakości.

  Z wyrazami szacunku,
  Monika Korpacz z Rodziną

 30. Profesjonalnie przeprowadzona ceremonia pogrzebowa. Wszystko sprawnie, bez zamieszania i z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny. Dziękuję za wykazanie ogromnej cierpliwości przy załatwianiu formalności, pomimo wielu pytań z naszej strony. Jeszcze raz gorąco dziękujemy.

 31. W dniu 06.09.2011r. pożegnałem mego Tatę. Dzięki profesjonalnemu podejściu właścicieli i pracowników Domu Pogrzebowego, trauma związana z utratą bliskiej osoby, stała się niepomiernie łatwiejsza do zniesienia. Nie musiałem się zastanawiać nad kwestiami administracyjnymi i mogłem oddać się żałobie. Polecam z całego serca tę profesjonalną firmę.

 32. Z usług Domu Pogrzebowego korzystałam w sierpniu 2011 roku. Obsługa i profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie. Rodzina miała problem ze sprowadzeniem zwłok z zagranicy ale obsługa firmy załatwiła to sprawnie i szybko. Zaangażownie pracownikow jest bardzo duże i z taktem.
  W tej trudnej chwili byli bardzo pomocni.
  Chciałabym podziekowac za pomoc i wsparcie.
  Goraco polecam wszystkim którzy chca pożegnac swoich bliskich w przyjaznej atmosferze.
  Mariola Pankiewicz

 33. Z usług Domu Pogrzebowego Gąsowski korzystałam dwukrotnie przy pogrzebie mego taty i brata. Atmosfera i obsługa z jaką się tam spotkałam w pełni mnie usatysfakcjonowała . Żałobnicy również byli pod wielkim wrażeniem obsługi i warunków proponowanych przez Dom Pogrzebowy Gąsowski. Moje zaufanie zdobyli już przy pierwszym pogrzebie więc przy kolejnym nawet nie szukałam innych ofert. Obsługa jest bardzo miła i służy wszelką radą i pomocą w trudnych dla rodziny momentach.
  Dom Pogrzebowy Gąsowski polecam wszystkim tym którzy chcą pożegnać swoich bliskich w atmosferze eleganckiej i profesjonalnej obsługi.
  Serdecznie dziękuję za okazane serce i współczucie.
  Krystyna Białowarczuk

 34. Korzystałem z Ich usług w Grudniu
  przed 3 latami wtedy po ciężkej chorobie zmarla mi mama.
  Zanim trafilem do domu pogrzebowego Gąsowski bylem w dwoch innych
  domach pogrzebowych znanych w Białymstoku.
  Niestety mam porównanie i stwierdzam, że tamci widzieli w
  człowieku tylko pieniądze.
  Nie to co Pan Marcin, tam czułem, że mi
  współczują i chcą pomóc jak tylko mogą.
  Gorące podziekowania dla Pana Marcina i całej obslugi za
  wybitny profesjonalizm,punktualnosc,takt i
  rzetelnosc,za nadanie ceremonii pięknej,eleganckiej
  oprawy i obsługi.
  Jeżeli kiedyś będę musiał korzystać z
  usług domu pogrzebowego to na pewno wybiorę
  firmę „Gąsowski”. Jest to postawienie na profesionalizm i dyskrecję.
  Jeżeli w tych trudnych chwilach nie chcecie czuć
  się jeszcze gorzej wybierzcie Dom pogrzebowy
  Gąsowski.
  Jeszcze raz Bardzo dziękuję i pozdrawiam.Pan Jan z Białegostoku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *