Opinie

Na tej stronie mogą Państwo wyrazić swoją opinię na temat posługi naszego domu pogrzebowego. Mile widziane są wszystkie opinie. Dzięki nim postaramy się jeszcze lepiej wykonywać swoją posługę. Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia naszych dyplomów i uznań naszych Klientów

 

Monika

Cudzysłów

Jeżeli można tak powiedzieć o pogrzebie, to uroczystość pogrzebowa dziadka była elegancka i z klasą. Wszystko było idealnie dograne, dobrane. Pracownicy bardzo oddani i zaangażowani.

Polecam

Anna, Białystok

Cudzysłów

Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej. Doświadczeni pracownicy Domu Pogrzebowego Gąsowski i Gawrylik zadbali o każdy szczegół.

Polecam

Joanna Sarosiek, Córka Zmarłej Jadwigi

Cudzysłów

Bardzo dziękuję za okazana pomoc mnie i mojej córce Karolinie w tym trudnym dniu. Wszystko odbyło się profesjonalnie. Dziękuję wszystkim pracownikom za wykonaną usługę.

Pozdrawiam.

Robert Ciulkin

Cudzysłów

Podziękowanie!!! Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować dla Domu Pogrzebowego Gąsowski za wszystko co zrobili dla mnie i dla mojego przyjaciela, żeby został godnie pochowany z należnym mu szacunkiem! Gorąco polecam ten Dom Pogrzebowy, bo pracują tam ludzie wielkiego serca.

Z wyrazami szacunku,

Robert Ciulkin mistrz świata w kickboxingu

Monika Z Rodziną

Cudzysłów

Podziękowania,

Wszyscy ci, którzy odwiedzają tę stronę wiedzą, jakim szokiem jest odejście Bliskiej Osoby. Kiedy straciliśmy Tatę, zawalił się cały świat. Trzeba było zorganizować pogrzeb, ale cierpienie zwalało z nóg. Trzeba było podejmować decyzje, ale ból nie dawał myśleć. Nie wiem, jak poradzilibyśmy sobie bez pomocy Pana Marcina i Pani Kasi. Ich niezwykły profesjonalizm i takt pozwoliły nam przetrwać najtrudniejsze chwile. Zdjęli nam z głowy cały trud organizacji pochówku, łącznie z załatwianiem spraw urzędowych. Przeprowadzili nas przez gąszcz zaświadczeń, pism, druków tak, że ich niemal nie zauważyliśmy. Otoczyli nas ciepłem i opieką. W ich słowniku chyba nie ma zwrotu „tego się nie da”. Nie tylko cierpliwie wyjaśniali wszelkie wątpliwości, ale też z pełnym zrozumieniem podchodzili do naszych oczekiwań. Zadbali o każdy drobiazg, uroczystość odbyła się bez potknięć, sprawnie i profesjonalnie. Dlatego jeżeli ktoś potrzebuje pomocy firmy, która przede wszystkim będzie dbała o Godny pochówek i będzie się liczyła z uczuciami Żałobników, a do tego perfekcyjnie zadba o każdy detal uroczystości – całym sercem polecam firmę Gąsowski i Gawrylik. Ogromne podziękowania dla Pana Marcina, Pani Kasi i Pracowników zakładu.

D. Pawlak

Cudzysłów

Dom pogrzebowy Gąsowski to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o usługi pogrzebowe. My zleciliśmy ekshumację i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt z Panem Gąsowski to czysta przyjemność, obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecamy usługi tej firmy.

Z poważaniem D. Pawlak./p>

Iza Z Rodziną

Cudzysłów

Kiedy umiera bliska osoba, a szczególnie nagle (ktoś kogo kochany), człowiek nie wie co ma robić, jak ułożyć sobie życie…I o ile z życiem trzeba poradzić sobie samemu, to całą resztę spokojnie można oddać właścicielom i całemu personelowi firmy. To, co wydaje się niemożliwe jest organizowane z ogromną kulturą, poszanowaniem zmarłego i jego rodziny, dbałością o szczegóły / detale. Cały personel jest kochany, oddany i stara się zrobić wszystko , aby bliscy zmarłego nie myśleli i nie martwili się o kwestie związane z pochówkiem. Słowa dziękuję to za mało.

Elżbieta

Cudzysłów

Witam wszystkich. Właśnie dziś korzystałam z usług Domu Pogrzebowego Pana Gasowskiego, gdyż zmarł mi brat. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaka otrzymałam od Pana Marcina. Mężczyzna zajmuje się wszystkim co związane jest z pogrzebem, jest tak cudownym człowiekiem ze trudno jest opisac to w takim komantarzu. Polecam udlugi tego Pana kazdemu!

Ewa U. Zaleska

Cudzysłów

Szczególne podziękowanie za perfekcyjne, z uszanowaniem wymagań rodziny, przygotowanie uroczystości pogrzebowj mego męża. Udział pracowników Firmy stały ale z wyczuciem dyskretny. Wielkie uznanie Szefowi Firmy i jego ekipie za doskonałe radzenie sobie z sytuacjami niestandardowymi, trudnymi i stresującymi dla rodziny. Polecam korzystanie z pomocy Firmy. Na pewno nie zawiodą.

Marta Majdańczyk

Cudzysłów

Serdeczne podziękowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz pracownikom Domu Pogrzebowego za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Taty Jana G. a w szczególności za serdeczność i pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności.Bardzo dziękuję i z pewnością polecę Państwa Firmę innym.

Izabela Maziuk

Cudzysłów

Serdeczne podziękowania za wsparcie ,kompleksową obsługę podczas pogrzebu a przede wszystkim za pomoc w sprowadzeniu mojego Taty „do domu” .Niema drugiej takiej ekipy jak Pan Marcin i Pani Katarzyna wraz z pracownikami. Jestem im dozgonnie wdzięczna za okazaną pomoc i serdeczność. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ten dom Pogrzebowy.

Bożena Gidaszewska

Cudzysłów

Serdeczne podziękowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz pracownikom Domu Pogrzebowego za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Męża Jana G. a w szczególności za serdeczność i pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności. Po prostu brak słów , które wyraziłyby moją wdzięczność.

Urszula

Cudzysłów

Serdeczne podziekowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz calej ekipie Domu Pogrzebowego za tak profesjonalna i szybka organizacje pogrzebu Sp.Reginy P.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam Urszula.

Aneta I Ewa Jurkowskie

Cudzysłów

Pragniemy podziękować za organizację pogrzebu naszego taty, śp. Edwarda Jurkowskiego. Właściciele i pracownicy Domu Pogrzebowego Gąsowscy ze zrozumieniem i współczuciem zajęli się niezbędnymi formalnościami.
Jeżeli potrzebujecie pomocy w organizacji pogrzebu polecamy Dom Pogrzebowy Gąsowski.

Przemysław Jabłecki

Cudzysłów

Szybka, miła, w pełni profesjonalna i kompetentna obsługa. Polecam.

Piotr Leonik

Cudzysłów

Podziekowanie Pragnę Serdecznie podziękować Panu Marcinowi Gąsowskiemu,Pani Katarzynie Raczkowskiej oraz personelowi Domu Pogrzebowego „Gąsowski” za profesjonalnie przeprowadzona ceremonie pogrzebową mojej babci
śp. Marianny Leonik 18.11.2013.
Polecam Dom Pogrzebowy „Gąsowski” wszystkim osobom którzy chcą pożegnać
swoich bliskich w atmosferze kompetentnej i profesjonalnej obsługi.
Da się zauważyć że jakość usługi jest na pierwszym miejscu za co dziękuję Wam.wnuk Piotr Leonik

Monika Olesiuk

Cudzysłów

Chciałabym podziękować za wszystko Panu Marcinowi,za to co uczynił aby jak najgodniej i jak najlepiej pożegnać mojego brata, ś.p. Roberta
Pana ciepło, spokój, cierpliwość, takt, zaangażowanie w sprawy formalne na równi z ogromnym zorganizowaniem transportu ze Szczecina, to w pełni profesjonalne wsparcie w tak trudnych chwilach. Efektem Pana starań było przepięknie zorganizowane pożegnanie zarówno w kaplicy jak i na cmentarzu, niezakłócony niczym spokój i możliwość przeżywania ciężkich chwil naszej Rodziny w należytym w takiej chwili spokoju, bez obaw, że napotkamy jakiekolwiek trudności.
Dziękuję także wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Gąsowski” z którymi miałam naprawdę ogromną przyjemność spotkać się, za niespotykane ciepło i szacunek jakim otoczyliście mnie i moją rodzinę oraz za ogromną staranność z jaką zadbaliście o wszystko w tym smutnym momencie mojego życia.
Serdecznie dziękuję za okazane serce i współczucie. Monika Olesiuk

Danuta Oldziej

Cudzysłów

Moja ocena jest najwyzsza z mozliych …Skorzystalam z uslug Domu Pogrzebowego ,,Gasowski” i jestem pod ogromnym wrazeniem. Moja ocena to: Profesjonalizm, Dokladnosc i Perfekcjne , Ludzkie podejscie i zrozumienie uczuc rodziny i bliskich zmarlego…moj zmarly brat byl ksiedzem .pogrzeb mojego brata byl na najwyzszym poziomie….z otwartym sercem polecam Dom Pogrzebowy ,,Gasowski” z powazaniem Dana

Janina Stanisławczyk

Cudzysłów

Organizacja i przeprowadzenie pogrzebu odbyło się w sposób profesjonalny, z dbałością o szczegóły i w pełnym poszanowaniu i zrozumieniu uczuć rodziny i bliskich zmarłego. Ilość formalności pozostawionej klientom została ograniczona do minimum, dom pogrzebowy „Gąsowski” przejął na swoje barki niezbędne czynności pogrzebowe, w pełni umożliwiając rodzinie, bez dodatkowych kłopotów, pożegnanie się ze zmarłym. W imieniu rodziny i bliskich, dziękuję serdecznie.

Bernarda Pućkowska

Cudzysłów

W dniu kiedy smutek przerasta siły, kiedy ból ściska serce, kiedy człowiek nie wie co począć, pomocną dłoń okazał nam Pan Gąsowski i jego współpracownicy. Zorganizowali uroczystość pogrzebową okazując wielką wrażliwość i szacunek dla mojego zmarłego męża i mojej rodziny. Dziękujemy za profesjonalizm i elastyczność w załatwianiu wszelkich formalności. Wszystkim, których doświadczy ta trudna chwila polecamy usługi świadczone przez zakład pogrzebowy Pana Marcina Gąsowskiego. Bóg zapłać.

Agnieszka

Cudzysłów

Dziekuje panu za okazanie serca bo zmarl wujek nie dawno. Gdyby nie pan nie wim co bym zrobila. Mam nadzieje ze taki pan zostanie milym i zyciowym.. Dziekuje bardzo . Agnieszka z rodzina.

Marlena Sulima

Cudzysłów

Dzwoni telefon, a po drugiej stronie lekarz informuje nas o śmierci taty. Szok! Tego nie da się opisać. A jeszcze niedawno tuliłam się do niego, prosząc, aby otworzył oczy….. Zadzwoniłam do domu pogrzebowego Gąsowski. Byłam w szalonej rozpaczy, głos nie mógł się wydobyć z mego ciała. Po drugiej stronie słuchawki usłyszałam ciepły i przytulny głos. Pan w sposób serdeczny wytłumaczył mi co mamy zrobić. Tak ciepłego głosu nigdy nie zapomnę. Obsługa pogrzebu była profesjonalna. Wszyscy byli bardzo mili, serdeczni, współczujący. Widać było, że chcą naprawdę pomóc. Doradzali, podpowiadali….. Miałyśmy z mamą wszystko załatwione. Mogłyśmy spokojnie pożegnać się z naszym ukochanym tatą/mężem. Dodatkowo Pan Marcin zaoferował mamie pomoc w załatwieniu spraw w ZUS-ie i w PZU. Tak dobrych ludzi jest naprawdę bardzo, ale to bardzo mało. Napewno tych Państwa będę polecać wszystkim, którzy znajdą się w tak trudnej do ogarnięcia sytuacji. Panie Marcinie, w imieniu swoim, mamy i całej naszej rodziny pragniemy Panu podziękować za wszystko, co Pan nam zrobił. I nie zmieniajcie tych standardów, które są na bardzo wysokim poziomie. Dodam, że obecni żałobnicy byli bardzo wzruszeni a jednocześnie zachwyceni oprawą ceremonii pogrzebowej.

Pozdrawiam Marlena Sulima z rodziną ( Wrocław )

Krystyna Białowarczuk

Cudzysłów

Panu Marcinowi Gąsowskiemu, Pani Katarzynie Raczkowskiej oraz personelowi Domu Pogrzebowego Gąsowski, składam serdeczne podziękowania za kompetentną, miłą, sprawną i profesjonalną obsługę w pogrzebie mojej mamy. W przeciągu dwóch lat jest to już trzeci pogrzeb moich najbliższych z tym Zakładem Pogrzebowym. Każdy z tych pogrzebów, przeprowadzony był z pełnym profesjonalizmem i w bardzo przystępnej cenie. Polecam ten Zakład Pogrzebowy każdemu, kto pragnie pożegnać swoich bliskich w podniosłej atmosferze!

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Krystyna Białowarczuk

Wojciech Kufel

Cudzysłów

Dom Pogrzebowy Gąsowski i pan Marcin Gąsowski na czele firmy wykonywał Ekshumację, a następnie kremację i Repatriacje Urny ( Przewóz) z Polski do Neimiec mojego szwagra. W sumie od czego zacząć: od Początku,Środka czy Końca…,a więc zacznę od Końca: Wszystko ,Naprawdę Wszystko zakończyło się pomyślnie ! Od Początu pan Marcin Gąsowski Życzliwy, Serdeczny, Uprzejmy, Słowny z pełnym profesjonalizmem zabrał się do pracy. W Środku trwania całego przedsięwzięcia zawsze dostępny,służący radą i przede wszystkim rozwiązujący wszystkie problemy. Na Końcu , no cóż więcej można mówić : PEŁEN PROFESJONALIZM, zupełnie pełen profesjonalizm, praca z pełnym oddaniem serca pana Marcina Gąsowskiego , jak i oczywiście jego współpracowników i pracowników. Muszę dodać ,że wszystko załatwione było „ na odległość” tzn. poprzez pełnomocnictwo , drogą telefoniczną, pocztą,e-mailem, ale z pełnym udokumentowaniem. Z pełnym zaufaniem i odpowiedzialnością polecam Dom Pogrzebowy Gąsowski wszystkim na Podlasiu, w Polsce, w Europie i na Świecie. Serdeczne podziękowania składają rodzice i siostra „ Ekshumowanego” M.Nazaruk, B.Nazaruk, M.Kufel (Nazaruk) i cala rodzina , no i oczywiście ja, który miałem przyjemność poznać pana Gąsowskiego i zlecić jemu z pełnym zaufaniem to nie proste zlecenie

Z poważaniem i podziękowanim

Wojciech Kufel

Krystyna Kozłowska

Cudzysłów

Podziękowanie

Z całego serca dziękuję Panu Marcinowi Gąsowskiemu i pracownikom Domu Pogrzebowego za zorganizowanie niespotykanie profesjonalnej i godnej ostatniej posługi mojemu mężowi Ś.P. Zbigniewowi Kozłowskiemu.

Rodzinie pozostającej w głębokim bólu okazali Państwo pomoc, takt, serdeczność i ciepło daleko wykraczające poza obowiązujące ramy.

Dziękuję!
Krystyna Kozłowska

Halina Zaremba

Cudzysłów

W maju odszedł mój najukochańszy brat .pochodzę z wojew. lubuskiego /600 km /-uczestniczyliśmy w pogrzebie.tak pięknego pogrzebu jeszcze nie widzieliśmy .salki w domu pogrzebowym przepiękne .pracownicy -prężni ,młodzi ,w locie potrafili załatwić wiele obowiązujących spraw .SUPER TO MAŁO POWIEDZIANE .POZDRAWIAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW W DOMU POGRZEBOWYM ,ŻYCZYMY MIŁEJ PRACY.
HALINA ZAREMBA Z RODZINĄ

Marek Denisiuk

Cudzysłów

Podziękowanie.
Należycie Państwo do nielicznych firm, które profesjonalnie podchodzą do realizacji przyjętych na siebie obowiązków. Sprowadzenie ciała mojego taty z zagranicy w tak krótkim czasie, o tym świadczy. Ale jest jedno co Was wyróżnia spośród profesjonalistów – swoją pracę traktujecie jako posługę drugiemu człowiekowi. Szacunek jakim obdarzyliście mojego zmarłego tatę i wsparcie jakie okazaliście mojej rodzinie, na każdym kroku, spowodowało, iż pragnę Wam za to wszystko serdecznie podziękować. Byłoby mi miło, gdybyście uważali mnie za swojego przyjaciela.

Sławomir Rusiłowicz

Cudzysłów

Podziękowania,
Pragniemy serdecznie podziękować za kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej naszego Taty. W tych trudnych chwilach w pełni mogliśmy polegać na Panu Marcinie oraz Pani Katarzynie, którzy w sposób dyskretny i serdeczny służyli nam wsparciem.
Profesjonalna obsługa firmy Gąsowski, była dostępna w każdej chwili, a jednocześnie niewidoczna, co pozwoliło rodzinie w wyłącznie swoim gronie pożegnać się ze zmarłym.
Dziękujemy,

Wojciech Kiercul

Cudzysłów

Z usług domu pogrzebowego korzystałem w styczniu 2012 przy pogrzebie mojego dziadka. Jestem zadowolony przede wszystkim z bardzo miłej, konkretnej i profesjonalnej obsługi. Wszelkimi formalnościami związanymi z organizacją pogrzebu zajęli się właściciele łącznie z przepiękną oprawą muzyczną uroczystości (trębacz). Dużym atutem jest dobra lokalizcja obiektu (obok kościoła), bardzo duży parking na samochody oraz przepiękne kaplice wyposażone w bezpłatne napoje zimne jak i gorące. Jest to miejsce , w którym możemy pożegnać swoich bliskich w eleganckiej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Do tego muszę dodać, że byłem mile zaskoczony niewygórowanymi kosztami pogrzebu.
Szczerze cieszę się, że to właśnie Państwu powierzyłem organizację ceremoni pogrzebowej, ponieważ pod każdym względem spełniły moje oczekiwania.
Z czystym sumieniem moge polecić Dom Pogrzebowy Gąsowski Raczkowska jako zakład, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami rodzina Kiercul.

Monika Korpacz

Cudzysłów

Podziękowanie za organizację ceremonii pogrzebowych

Podziękowanie dla Kierownictwa oraz Pracowników Firmy Dom Pogrzebowy Gąsowski.

W imieniu własnym oraz rodziny pragnę serdecznie podziękować Firmie Dom Pogrzebowy Gąsowski za organizację ceremonii pogrzebowych ś.p. mojej Mamy Barbary Traczyk, zmarłej 03.01.2012r. oraz ś.p. mojej Babci Marii Piotrowskiej, zmarłej 05.01.2012r.

Jesteśmy pełni uznania za profesjonalizm, perfekcyjną organizację oraz obsługę na najwyższym poziomie. Szczerze cieszymy się, że to właśnie Państwu powierzyliśmy organizację ceremonii pogrzebowych, ponieważ pod każdym względem spełniły nasze oczekiwania.

Szczególne podziękowania składamy Panu Marcinowi Gąsowskiemu za okazaną życzliwość, zrozumienie i współczucie w tak trudnych dla nas chwilach.

Polecam Wszystkim Dom Pogrzebowy Gąsowski, ponieważ jest gwarancją pełnego profesjonalizmu oraz usług najwyższej jakości.

Z wyrazami szacunku,
Monika Korpacz z Rodziną

Adam I Grażyna Selewoniuk

Cudzysłów

Profesjonalnie przeprowadzona ceremonia pogrzebowa. Wszystko sprawnie, bez zamieszania i z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny. Dziękuję za wykazanie ogromnej cierpliwości przy załatwianiu formalności, pomimo wielu pytań z naszej strony. Jeszcze raz gorąco dziękujemy.

Artur

Cudzysłów

W dniu 06.09.2011r. pożegnałem mego Tatę. Dzięki profesjonalnemu podejściu właścicieli i pracowników Domu Pogrzebowego, trauma związana z utratą bliskiej osoby, stała się niepomiernie łatwiejsza do zniesienia. Nie musiałem się zastanawiać nad kwestiami administracyjnymi i mogłem oddać się żałobie. Polecam z całego serca tę profesjonalną firmę.

Mariola Pankiewicz

Cudzysłów

Z usług Domu Pogrzebowego korzystałam w sierpniu 2011 roku. Obsługa i profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie. Rodzina miała problem ze sprowadzeniem zwłok z zagranicy ale obsługa firmy załatwiła to sprawnie i szybko. Zaangażownie pracownikow jest bardzo duże i z taktem.
W tej trudnej chwili byli bardzo pomocni.
Chciałabym podziekowac za pomoc i wsparcie.
Goraco polecam wszystkim którzy chca pożegnac swoich bliskich w przyjaznej atmosferze.
Mariola Pankiewicz

D. Pawlak

Cudzysłów

Dom pogrzebowy Gąsowski to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o usługi pogrzebowe. My zleciliśmy ekshumację i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt z Panem Gąsowski to czysta przyjemność, obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecamy usługi tej firmy.

Z poważaniem D. Pawlak

Krystyna Białowarczuk

Cudzysłów

Z usług Domu Pogrzebowego Gąsowski korzystałam dwukrotnie przy pogrzebie mego taty i brata. Atmosfera i obsługa z jaką się tam spotkałam w pełni mnie usatysfakcjonowała . Żałobnicy również byli pod wielkim wrażeniem obsługi i warunków proponowanych przez Dom Pogrzebowy Gąsowski. Moje zaufanie zdobyli już przy pierwszym pogrzebie więc przy kolejnym nawet nie szukałam innych ofert. Obsługa jest bardzo miła i służy wszelką radą i pomocą w trudnych dla rodziny momentach.
Dom Pogrzebowy Gąsowski polecam wszystkim tym którzy chcą pożegnać swoich bliskich w atmosferze eleganckiej i profesjonalnej obsługi.
Serdecznie dziękuję za okazane serce i współczucie.
Krystyna Białowarczuk

Jan Robert Adamowicz

Cudzysłów

Korzystałem z Ich usług w Grudniu przed 3 latami wtedy po ciężkej chorobie zmarla mi mama.
Zanim trafilem do domu pogrzebowego Gąsowski bylem w dwoch innych domach pogrzebowych znanych w Białymstoku.
Niestety mam porównanie i stwierdzam, że tamci widzieli w człowieku tylko pieniądze. Nie to co Pan Marcin, tam czułem, że mi współczują i chcą pomóc jak tylko mogą. Gorące podziekowania dla Pana Marcina i całej obslugi za wybitny profesjonalizm,punktualnosc,takt i rzetelnosc,za nadanie ceremonii pięknej,eleganckiej oprawy i obsługi.
Jeżeli kiedyś będę musiał korzystać z usług domu pogrzebowego to na pewno wybiorę firmę „Gąsowski”. Jest to postawienie na profesionalizm i dyskrecję.
Jeżeli w tych trudnych chwilach nie chcecie czuć się jeszcze gorzej wybierzcie Dom pogrzebowy Gąsowski.
Jeszcze raz Bardzo dziękuję i pozdrawiam.Pan Jan z Białegostoku.

Marcin Gryko

Cudzysłów

Serdecznie dziękuję za pochówek mojej prababci, który odbył się szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zanim trafiliśmy do pana Marcina Gąsowskiego, byliśmy w innym domu pogrzebowym. Tam kryjąc się za RODO przekazano nam, że wszystkie sprawy pogrzebowe musimy załatwić samodzielnie tj. wynajęcie księdza, kościoła, wypis zwłok etc. Pan Marcin Gąsowski słysząc o całej sytuacji powiedział nam, że jest to nie do pomyślenia i wysłał nas do domu byśmy mogli przeżywać śmierć naszej ukochanej prababci, sam załatwiając wszelkie potrzebne dokumenty. W ciągu godziny od naszej rozmowy z panem Marcinem wisiały już klepsydry w miejscach, w których chcieliśmy by zostały powieszone oraz dostaliśmy potwierdzenie w postaci zdjęcia. Serdecznie dziękujemy panu Marcinowi, współpracownikom oraz pracownikom Domu Pogrzebowego „Gąsowski” za profesjonalne i rzetelne podejście do pogrzebu.

Z wyrazami szacunku,
Marcin Gryko z rodziną

Rodzina Kulików

Cudzysłów

Podziękowanie całemu zespołowi Firmy Dom Pogrzebowy Gąsowski za pomoc i wsparcie w tak ciężkich i trudnych chwilach. Byliśmy załamani jak poradzimy sobie mając 5zł w portfelu, jak odeszła nasza Mama, Babcia i Prababcia było ciężko. Dzięki wam pochowaliśmy zmarłą godnie. Bardzo dziękujemy. Wszystko zrobiliście cudownie, wasze cudowne serca, których jest bardzo mało, darzycie sympatią do ludzi. Jesteście bardzo uczciwi i słowni. Bardzo miła Pani Paulina z Domu Pogrzebowego w Wasilkowie. Dziękuję Paulinko za miłe słowa, którymi mnie obdarowałaś w tym trudnym czasie. Polecam Dom Pogrzebowy GĄSOWSKI. Podziękowania dla Pana Gąsowskiego, Szefa Firmy. Dziękujemy

Rodzice Michała

Cudzysłów

Podziękowanie

Kilka dni temu pożegnaliśmy naszego Kochanego Syna. Całą organizacją pogrzebu zajął się dom pogrzebowy Gąsowski i Gawrylik. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za zorganizowanie pięknej uroczystości pożegnania naszego Syna, chociaż wiem że nie było to łatwe, ponieważ zmarł na covid – 19 Państwa firma podjęła się zorganizowania ceremonii. Dziękuję za profesjonalne przygotowanie pogrzebu, łącznie z wystawieniem ciała w kaplicy. Pomimo licznych nakazów ze strony sanepidu Michał był pochowany z godnością i szacunkiem. Pogrążeni w żalu Rodzice Dorota i Bogdan

Barbara Sowul

Cudzysłów

Podziękowania

Pogrzeb to trudny moment, który jest nieodłącznym elementem naszego życia. I dobrze jest mieć wtedy fachowe wsparcie. Nie da się w kilku słowach opisać jak wielką pomoc świadczy Państwa firma. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, odpowiedź na każde pytanie, pomoc w trudnych wyborach, a to tylko fragment Waszej ciężkiej pracy. Państwa troska i zainteresowanie sprawia, że w tym trudnym momencie człowiek nigdy nie jest sam. Zawsze jesteście obok by pomóc. Dziękuję Panu Marcinowi i Pani Kasi, oraz wszystkim pracownikom, których nie miałam okazji poznać.

Michał I Katarzyna Kulesza

Cudzysłów

Pożegnanie

Serdecznie dziękujemy firmie "Dom Pogrzebowy Gąsowski i Gawrylik" za zorganizowanie pogrzebu Mamy.Dziękujemy za wysoką kulturę usług, uprzejmość, zaangażowanie i podejście do do klienta. Kontakt z Panem Marcinem Gąsowskim, który osobiście czuwał nad wszystkimi sprawami był niezwykle profesjonalny i przyjacielski. Jesteśmy w pełni zadowoleni i polecamy wszystkim osobom, które chcą spokojnie i z szacunkiem pożegnać swoich bliskich.

Alicja Wiercińska-Drapało

Cudzysłów

Składam bardzo gorące podziękowanie pracownikom Domu Pogrzebowego Gąsowski za profesjonalizm, empatię, życzliwość i perfekcyjną organizację wspólnego pogrzebu moich Rodziców Ś.P. Marii Wiercińskiej i Ś.P. Stanisława Wiercińskiego. Doświadczenie i profesjonalne podejście Pani Pauliny było niezwykle cenne podczas załatwiania wszystkich formalności.

Mirosław Putko

Cudzysłów

Chciałbym tą drogą serdecznie podziękować Pani Paulinie i pozostałym pracownikom Domu Pogrzebowego „Gąsowski” – filia w Wasilkowie za w pełni profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej mojej Teściowej.

Zdecydowanie polecam tą firmę.

Janina Żukowska

Cudzysłów

Serdeczne Bóg zapłać za Mszę Świętą i pamięć o mojej mamie Helenie Żamojtuk w pierwszą rocznicę śmierci. „Gdy odszedł Ktoś bliski” – taki życzliwy gest z Państwa strony jest bardzo wzruszający.

Dziękujemy bardzo!

D. Pawlak

Cudzysłów

Dom pogrzebowy Gąsowski to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o usługi pogrzebowe. My zleciliśmy ekshumację i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt z Panem Gąsowski to czysta przyjemność, obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecamy usługi tej firmy.

Z poważaniem D. Pawlak