Opinie

Na tej stronie mogą państwo wyrazić swoją opinię na temat posługi naszego domu pogrzebowego. Mile widziane są wszystkie opinie. Dzięki nim postaramy się jeszcze lepiej wykonywać swoją posługę.

This entry was posted in O FIRMIE. Bookmark: permalink.

28 Responses to Opinie

Jan Robert Adamowicz
Commented:  29 maja 2011 at 12:54()

Korzystałem z Ich usług w Grudniu
przed 3 latami wtedy po ciężkej chorobie zmarla mi mama.
Zanim trafilem do domu pogrzebowego Gąsowski bylem w dwoch innych
domach pogrzebowych znanych w Białymstoku.
Niestety mam porównanie i stwierdzam, że tamci widzieli w
człowieku tylko pieniądze.
Nie to co Pan Marcin, tam czułem, że mi
współczują i chcą pomóc jak tylko mogą.
Gorące podziekowania dla Pana Marcina i całej obslugi za
wybitny profesjonalizm,punktualnosc,takt i
rzetelnosc,za nadanie ceremonii pięknej,eleganckiej
oprawy i obsługi.
Jeżeli kiedyś będę musiał korzystać z
usług domu pogrzebowego to na pewno wybiorę
firmę „Gąsowski”. Jest to postawienie na profesionalizm i dyskrecję.
Jeżeli w tych trudnych chwilach nie chcecie czuć
się jeszcze gorzej wybierzcie Dom pogrzebowy
Gąsowski.
Jeszcze raz Bardzo dziękuję i pozdrawiam.Pan Jan z Białegostoku.

Krystyna Białowarczuk
Commented:  1 czerwca 2011 at 10:19()

Z usług Domu Pogrzebowego Gąsowski korzystałam dwukrotnie przy pogrzebie mego taty i brata. Atmosfera i obsługa z jaką się tam spotkałam w pełni mnie usatysfakcjonowała . Żałobnicy również byli pod wielkim wrażeniem obsługi i warunków proponowanych przez Dom Pogrzebowy Gąsowski. Moje zaufanie zdobyli już przy pierwszym pogrzebie więc przy kolejnym nawet nie szukałam innych ofert. Obsługa jest bardzo miła i służy wszelką radą i pomocą w trudnych dla rodziny momentach.
Dom Pogrzebowy Gąsowski polecam wszystkim tym którzy chcą pożegnać swoich bliskich w atmosferze eleganckiej i profesjonalnej obsługi.
Serdecznie dziękuję za okazane serce i współczucie.
Krystyna Białowarczuk

Mariola Pankiewicz
Commented:  18 sierpnia 2011 at 21:11()

Z usług Domu Pogrzebowego korzystałam w sierpniu 2011 roku. Obsługa i profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie. Rodzina miała problem ze sprowadzeniem zwłok z zagranicy ale obsługa firmy załatwiła to sprawnie i szybko. Zaangażownie pracownikow jest bardzo duże i z taktem.
W tej trudnej chwili byli bardzo pomocni.
Chciałabym podziekowac za pomoc i wsparcie.
Goraco polecam wszystkim którzy chca pożegnac swoich bliskich w przyjaznej atmosferze.
Mariola Pankiewicz

Artur
Commented:  9 września 2011 at 13:57()

W dniu 06.09.2011r. pożegnałem mego Tatę. Dzięki profesjonalnemu podejściu właścicieli i pracowników Domu Pogrzebowego, trauma związana z utratą bliskiej osoby, stała się niepomiernie łatwiejsza do zniesienia. Nie musiałem się zastanawiać nad kwestiami administracyjnymi i mogłem oddać się żałobie. Polecam z całego serca tę profesjonalną firmę.

Adam i Grażyna Selewoniuk
Commented:  12 grudnia 2011 at 09:05()

Profesjonalnie przeprowadzona ceremonia pogrzebowa. Wszystko sprawnie, bez zamieszania i z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny. Dziękuję za wykazanie ogromnej cierpliwości przy załatwianiu formalności, pomimo wielu pytań z naszej strony. Jeszcze raz gorąco dziękujemy.

Monika Korpacz
Commented:  18 stycznia 2012 at 01:35()

Podziękowanie za organizację ceremonii pogrzebowych

Podziękowanie dla Kierownictwa oraz Pracowników Firmy Dom Pogrzebowy Gąsowski.

W imieniu własnym oraz rodziny pragnę serdecznie podziękować Firmie Dom Pogrzebowy Gąsowski za organizację ceremonii pogrzebowych ś.p. mojej Mamy Barbary Traczyk, zmarłej 03.01.2012r. oraz ś.p. mojej Babci Marii Piotrowskiej, zmarłej 05.01.2012r.

Jesteśmy pełni uznania za profesjonalizm, perfekcyjną organizację oraz obsługę na najwyższym poziomie. Szczerze cieszymy się, że to właśnie Państwu powierzyliśmy organizację ceremonii pogrzebowych, ponieważ pod każdym względem spełniły nasze oczekiwania.

Szczególne podziękowania składamy Panu Marcinowi Gąsowskiemu za okazaną życzliwość, zrozumienie i współczucie w tak trudnych dla nas chwilach.

Polecam Wszystkim Dom Pogrzebowy Gąsowski, ponieważ jest gwarancją pełnego profesjonalizmu oraz usług najwyższej jakości.

Z wyrazami szacunku,
Monika Korpacz z Rodziną

Wojciech Kiercul
Commented:  3 lutego 2012 at 10:29()

Z usług domu pogrzebowego korzystałem w styczniu 2012 przy pogrzebie mojego dziadka. Jestem zadowolony przede wszystkim z bardzo miłej, konkretnej i profesjonalnej obsługi. Wszelkimi formalnościami związanymi z organizacją pogrzebu zajęli się właściciele łącznie z przepiękną oprawą muzyczną uroczystości (trębacz). Dużym atutem jest dobra lokalizcja obiektu (obok kościoła), bardzo duży parking na samochody oraz przepiękne kaplice wyposażone w bezpłatne napoje zimne jak i gorące. Jest to miejsce , w którym możemy pożegnać swoich bliskich w eleganckiej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Do tego muszę dodać, że byłem mile zaskoczony niewygórowanymi kosztami pogrzebu.
Szczerze cieszę się, że to właśnie Państwu powierzyłem organizację ceremoni pogrzebowej, ponieważ pod każdym względem spełniły moje oczekiwania.
Z czystym sumieniem moge polecić Dom Pogrzebowy Gąsowski Raczkowska jako zakład, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami rodzina Kiercul.

Sławomir Rusiłowicz
Commented:  5 kwietnia 2012 at 20:29()

Podziękowania,
Pragniemy serdecznie podziękować za kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej naszego Taty. W tych trudnych chwilach w pełni mogliśmy polegać na Panu Marcinie oraz Pani Katarzynie, którzy w sposób dyskretny i serdeczny służyli nam wsparciem.
Profesjonalna obsługa firmy Gąsowski, była dostępna w każdej chwili, a jednocześnie niewidoczna, co pozwoliło rodzinie w wyłącznie swoim gronie pożegnać się ze zmarłym.
Dziękujemy,

Marek Denisiuk
Commented:  30 kwietnia 2012 at 08:53()

Podziękowanie.
Należycie Państwo do nielicznych firm, które profesjonalnie podchodzą do realizacji przyjętych na siebie obowiązków. Sprowadzenie ciała mojego taty z zagranicy w tak krótkim czasie, o tym świadczy. Ale jest jedno co Was wyróżnia spośród profesjonalistów – swoją pracę traktujecie jako posługę drugiemu człowiekowi. Szacunek jakim obdarzyliście mojego zmarłego tatę i wsparcie jakie okazaliście mojej rodzinie, na każdym kroku, spowodowało, iż pragnę Wam za to wszystko serdecznie podziękować. Byłoby mi miło, gdybyście uważali mnie za swojego przyjaciela.

halina zaremba
Commented:  28 maja 2012 at 17:58()

w maju odszedł mój najukochańszy brat .pochodzę z wojew. lubuskiego /600 km /-uczestniczyliśmy w pogrzebie.tak pięknego pogrzebu jeszcze nie widzieliśmy .salki w domu pogrzebowym przepiękne .pracownicy -prężni ,młodzi ,w locie potrafili załatwić wiele obowiązujących spraw .SUPER TO MAŁO POWIEDZIANE .POZDRAWIAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW W DOMU POGRZEBOWYM ,ŻYCZYMY MIŁEJ PRACY.
HALINA ZAREMBA Z RODZINĄ

Krystyna Kozłowska
Commented:  23 czerwca 2012 at 11:59()

Podziękowanie

Z całego serca dziękuję Panu Marcinowi Gąsowskiemu i pracownikom Domu Pogrzebowego za zorganizowanie niespotykanie profesjonalnej i godnej ostatniej posługi mojemu mężowi Ś.P. Zbigniewowi Kozłowskiemu.

Rodzinie pozostającej w głębokim bólu okazali Państwo pomoc, takt, serdeczność i ciepło daleko wykraczające poza obowiązujące ramy.

Dziękuję!
Krystyna Kozłowska

Krystyna Białowarczuk
Commented:  27 czerwca 2012 at 10:28()

Panu Marcinowi Gąsowskiemu, Pani Katarzynie Raczkowskiej oraz personelowi Domu Pogrzebowego Gąsowski, składam serdeczne podziękowania za kompetentną, miłą, sprawną i profesjonalną obsługę w pogrzebie mojej mamy. W przeciągu dwóch lat jest to już trzeci pogrzeb moich najbliższych z tym Zakładem Pogrzebowym. Każdy z tych pogrzebów, przeprowadzony był z pełnym profesjonalizmem i w bardzo przystępnej cenie. Polecam ten Zakład Pogrzebowy każdemu, kto pragnie pożegnać swoich bliskich w podniosłej atmosferze!

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Krystyna Białowarczuk

Marlena Sulima
Commented:  28 czerwca 2012 at 10:45()

Dzwoni telefon, a po drugiej stronie lekarz informuje nas o śmierci taty. Szok! Tego nie da się opisać. A jeszcze niedawno tuliłam się do niego, prosząc, aby otworzył oczy…..
Zadzwoniłam do domu pogrzebowego Gąsowski. Byłam w szalonej rozpaczy, głos nie mógł się wydobyć z mego ciała. Po drugiej stronie słuchawki usłyszałam ciepły i przytulny głos. Pan w sposób serdeczny wytłumaczył mi co mamy zrobić. Tak ciepłego głosu nigdy nie zapomnę. Obsługa pogrzebu była profesjonalna. Wszyscy byli bardzo mili, serdeczni, współczujący. Widać było, że chcą naprawdę pomóc. Doradzali, podpowiadali…..
Miałyśmy z mamą wszystko załatwione. Mogłyśmy spokojnie pożegnać się
z naszym ukochanym tatą/mężem. Dodatkowo Pan Marcin zaoferował mamie pomoc w załatwieniu spraw w ZUS-ie i w PZU. Tak dobrych ludzi jest naprawdę bardzo, ale to bardzo mało.
Napewno tych Państwa będę polecać wszystkim, którzy znajdą się w tak trudnej do ogarnięcia sytuacji.
Panie Marcinie, w imieniu swoim, mamy i całej naszej rodziny pragniemy Panu podziękować za wszystko, co Pan nam zrobił. I nie zmieniajcie tych standardów, które są na bardzo wysokim poziomie. Dodam, że obecni żałobnicy byli bardzo wzruszeni a jednocześnie zachwyceni oprawą ceremonii pogrzebowej.

Pozdrawiam Marlena Sulima z rodziną ( Wrocław )

Dziekuje panu za okazanie serca bo zmarl wujek nie dawno. Gdyby nie pan nie wim co bym zrobila. Mam nadzieje ze taki pan zostanie milym i zyciowym.. Dziekuje bardzo . Agnieszka z rodzina.

Bernarda Pućkowska
Commented:  1 grudnia 2012 at 10:25()

W dniu kiedy smutek przerasta siły, kiedy ból ściska serce, kiedy człowiek nie wie co począć, pomocną dłoń okazał nam Pan Gąsowski i jego współpracownicy. Zorganizowali uroczystość pogrzebową okazując wielką wrażliwość i szacunek dla mojego zmarłego męża i mojej rodziny. Dziękujemy za profesjonalizm i elastyczność w załatwianiu wszelkich formalności. Wszystkim, których doświadczy ta trudna chwila polecamy usługi świadczone przez zakład pogrzebowy Pana Marcina Gąsowskiego. Bóg zapłać.

Organizacja i przeprowadzenie pogrzebu odbyło się w sposób profesjonalny, z dbałością o szczegóły i w pełnym poszanowaniu i zrozumieniu uczuć rodziny i bliskich zmarłego. Ilość formalności pozostawionej klientom została ograniczona do minimum, dom pogrzebowy „Gąsowski” przejął na swoje barki niezbędne czynności pogrzebowe, w pełni umożliwiając rodzinie, bez dodatkowych kłopotów, pożegnanie się ze zmarłym.
W imieniu rodziny i bliskich, dziękuję serdecznie.

Danuta Oldziej
Commented:  16 stycznia 2013 at 06:01()

Moja ocena jest najwyzsza z mozliych …Skorzystalam z uslug Domu Pogrzebowego ,,Gasowski” i jestem pod ogromnym wrazeniem. Moja ocena to: Profesjonalizm, Dokladnosc i Perfekcjne , Ludzkie podejscie i zrozumienie uczuc rodziny i bliskich zmarlego…moj zmarly brat byl ksiedzem .pogrzeb mojego brata byl na najwyzszym poziomie….z otwartym sercem polecam Dom Pogrzebowy ,,Gasowski” z powazaniem Dana

Monika Olesiuk
Commented:  22 kwietnia 2013 at 16:59()

Chciałabym podziękować za wszystko Panu Marcinowi,za to co uczynił aby jak najgodniej i jak najlepiej pożegnać mojego brata, ś.p. Roberta
Pana ciepło, spokój, cierpliwość, takt, zaangażowanie w sprawy formalne na równi z ogromnym zorganizowaniem transportu ze Szczecina, to w pełni profesjonalne wsparcie w tak trudnych chwilach. Efektem Pana starań było przepięknie zorganizowane pożegnanie zarówno w kaplicy jak i na cmentarzu, niezakłócony niczym spokój i możliwość przeżywania ciężkich chwil naszej Rodziny w należytym w takiej chwili spokoju, bez obaw, że napotkamy jakiekolwiek trudności.
Dziękuję także wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Gąsowski” z którymi miałam naprawdę ogromną przyjemność spotkać się, za niespotykane ciepło i szacunek jakim otoczyliście mnie i moją rodzinę oraz za ogromną staranność z jaką zadbaliście o wszystko w tym smutnym momencie mojego życia.
Serdecznie dziękuję za okazane serce i współczucie. Monika Olesiuk

Podziekowanie Pragnę Serdecznie podziękować Panu Marcinowi Gąsowskiemu,Pani Katarzynie Raczkowskiej oraz personelowi Domu Pogrzebowego „Gąsowski” za profesjonalnie przeprowadzona ceremonie pogrzebową mojej babci
śp. Marianny Leonik 18.11.2013.
Polecam Dom Pogrzebowy „Gąsowski” wszystkim osobom którzy chcą pożegnać
swoich bliskich w atmosferze kompetentnej i profesjonalnej obsługi.
Da się zauważyć że jakość usługi jest na pierwszym miejscu za co dziękuję Wam.wnuk Piotr Leonik

Przemysław Jabłecki
Commented:  21 listopada 2013 at 12:17()

Szybka, miła, w pełni profesjonalna i kompetentna obsługa. Polecam.

Aneta i Ewa Jurkowskie
Commented:  22 grudnia 2013 at 21:37()

Pragniemy podziękować za organizację pogrzebu naszego taty, śp. Edwarda Jurkowskiego. Właściciele i pracownicy Domu Pogrzebowego Gąsowscy ze zrozumieniem i współczuciem zajęli się niezbędnymi formalnościami.
Jeżeli potrzebujecie pomocy w organizacji pogrzebu polecamy Dom Pogrzebowy Gąsowski.

Jarosław Kostelecki
Commented:  5 lipca 2014 at 14:07()

Chcę serdecznie podziękować Panu Marcinowi i całej Ekipie za zorganizowanie i przeprowadzenie niełatwego logistycznie pogrzebu. Moja zmarła Ciocia była białostocczanką z wyboru, z urodzenia zaś warszawianką. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w Białymstoku i w Warszawie jednego dnia. Pan Marcin wywiązał się z tego trudnego zadania wspaniale. Dochowane zostały terminy, godziny uroczystości zgrane z transportem do Warszawy. Przez cały czas Pan Marcin osobiście czuwał nad tym, aby uroczystości nie popsuła jakaś niespodziewana przygoda. Pan Marcin jak też i wszyscy współpracownicy są ludźmi o wysokiej kulturze osobistej, wrażliwości na cierpienie rodziny i gości oraz bardzo taktowni w działaniu. Tą drogą chciałbym raz jeszcze podziękować za wspaniale zorganizowany pogrzeb i za ciepły i bardzo życzliwy stosunek do rodziny zmarłej i wszystkich gości. Polecam Dom Pogrzebowy Gąsowski. Będziecie Państwo zadowoleni z ich pomocy.

Urszula
Commented:  21 lipca 2015 at 22:05()

Serdeczne podziekowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz calej ekipie Domu Pogrzebowego za tak profesjonalna i szybka organizacje pogrzebu Sp.Reginy P.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam Urszula.

Bożena Gidaszewska
Commented:  23 września 2015 at 12:10()

Serdeczne podziękowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz pracownikom Domu Pogrzebowego za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Męża Jana G. a w szczególności za serdeczność i pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności. Po prostu brak słów , które wyraziłyby moją wdzięczność.

Izabela Maziuk
Commented:  23 września 2015 at 12:15()

Serdeczne podziękowania za wsparcie ,kompleksową obsługę podczas pogrzebu a przede wszystkim za pomoc w sprowadzeniu mojego Taty „do domu” .Niema drugiej takiej ekipy jak Pan Marcin i Pani Katarzyna wraz z pracownikami. Jestem im dozgonnie wdzięczna za okazaną pomoc i serdeczność. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ten dom Pogrzebowy.

Marta Majdańczyk
Commented:  23 września 2015 at 12:17()

Serdeczne podziękowania Panu Marcinowi i Pani Katarzynie oraz pracownikom Domu Pogrzebowego za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu mojego Taty Jana G. a w szczególności za serdeczność i pomoc przy załatwianiu wszystkich formalności.Bardzo dziękuję i z pewnością polecę Państwa Firmę innym.

Ewa U. Zaleska
Commented:  5 listopada 2015 at 15:08()

Ewa Zaleska, 5 listopada 2015 r.
Szczególne podziękowanie za perfekcyjne, z uszanowaniem wymagań rodziny, przygotowanie uroczystości pogrzebowj mego męża. Udział pracowników Firmy stały ale z wyczuciem dyskretny. Wielkie uznanie Szefowi Firmy i jego ekipie za doskonałe radzenie sobie z sytuacjami niestandardowymi, trudnymi i stresującymi dla rodziny. Polecam korzystanie z pomocy Firmy. Na pewno nie zawiodą.

Wojciech Kufel
Commented:  30 marca 2017 at 19:58()

Berlin 30.03.2017
Dom Pogrzebowy Gąsowski
i pan Marcin Gąsowski na czele firmy wykonywał Ekshumację, a następnie kremację i Repatriacje Urny ( Przewóz) z Polski do Neimiec mojego szwagra.
W sumie od czego zacząć: od Początku,Środka czy Końca…,a więc zacznę od Końca:
Wszystko ,Naprawdę Wszystko zakończyło się pomyślnie !
Od Początu pan Marcin Gąsowski Życzliwy,Serdeczny,Uprzejmy,Słowny z pełnym
profesjonalizmem zabrał się do pracy.
W Środku trwania całego przedsięwzięcia zawsze dostępny,służący radą i przede wszystkim
rozwiązujący wszystkie problemy.
Na Końcu , no cóż więcej można mówić : PEŁEN PROFESJONALIZM, zupełnie pełen
profesjonalizm, praca z pełnym oddaniem serca
pana Marcina Gąsowskiego , jak i oczywiście jego współpracowników i pracowników.

Muszę dodać ,że wszystko załatwione było „ na odległość” tzn. poprzez pełnomocnictwo ,
drogą telefoniczną, pocztą,e-mailem, ale z pełnym udokumentowaniem.

Z pełnym zaufaniem i odpowiedzialnością polecam Dom Pogrzebowy Gąsowski
wszystkim na Podlasiu, w Polsce, w Europie i na Świecie.

Serdeczne podziękowania składają rodzice i siostra „ Ekshumowanego”
M.Nazaruk, B.Nazaruk, M.Kufel (Nazaruk) i cala rodzina ,
no i oczywiście ja, który miałem
przyjemność poznać pana Gąsowskiego i zlecić jemu z pełnym zaufaniem to nie proste
zlecenie

Z poważaniem i podziękowanim

Wojciech Kufel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Z GALERII